شهرداری رامهرمز

شهرداری رامهرمز

امروز: جمعه 9 آبان 1399 - 30 October 2020 - 13 ربیع‌الاول 1442
پیام تبریک مشترک شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر رامهرمز بمناسبت هفته دفاع مقدسبسم الله الرحمن الرحیم
هشت سال دفاع مقدس زیباترین تابلوی ایثار و فداکاری و قطعه ای پر افتخار از تاریخ ملت ایران و جلوه های ماندگار از حماسه آفرینی فرزندان این مرز و بوم در پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ عزت و اقتدار ایران سرافراز می‌باشد که هرگز از ذهن و خاطر ملت ایران فراموش نخواهد شد.
 هفته دفاع مقدس همچون نگینی تا همیشه زمان بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد ،حدیث هشت سال دفاع مقدس مقاومت و مظلومیت ملتی است که قلعه های سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب،  انقلاب و میهن اسلامی خویش در نوردیده است ،حکایت ماندگار دلاوری شهیدان و شاهدانی است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامی نگاشته اند.
 ملت قهرمان ایران آرامش و آسایش امروز خود را مدیون دلاورمردی ها، جانفشانی ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام می‌دانند که تفسیر گر واقعی معنای حقیقی ایثارند و در پیروی از اسطوره وفاداری و شجاعت حضرت عباس علیه السلام آن قهرمان بی بدیل حماسه کربلا ، حماسه‌ای دیگر آفریدند.
 رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس گرانبهاترین گوهر عمر خویش را بر طبق اخلاص نهادند تا از عزت و آزادگی و شرف انسانی  ، اسلامی پاسداری کنند و اینگونه در پیشگاه پروردگار متعال و ملت بزرگ ایران سربلند و سرافرازند و شایسته تحسین و ستایش بسیار.
هفته دفاع مقدس را به همه رزمندگان، ایثارگران، جانبازان، آزادگان وخانواده های معزز شهیدان وایثارگران بویژه مردم بصیر وشهید پرور رامهرمز که باتقدیم صدها شهید  دین خود را به انقلاب اداء نمودند تبریک عرض مینماییم.

حسین صفری شهردار رامهرمز
محمد طاهربهمئی رئیس شورای اسلامی شهر رامهرمز

دریافت انتقادات و پیشنهادات

دریافت پیام

با تشکر ، پیام شما دریافت شد.

به ما بپیوندید

کانال سروش شهرداری رامهرمز

گروه واتس آپ شهرداری رامهرمز

کانال تلگرام شهرداری رامهرمز

پیج اینستاگرام شهرداری رامهرمز

ارتباط با ما

  شهرداری رامهرمز از پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
 پست الکترونیک : .
 تلفــن : 43538984 - ۰61
 آدرس : رامهرمز ، خیابان شهید چراغزاده

پیاده سازی و پشتیبانیطراح وب میهن