شهرداری رامهرمز

شهرداری رامهرمز

امروز: پنجشنبه 25 شهريور 1400 - 16 September 2021 - 8 صفر 1443
پیام مشترک شهردار و رییس شورای اسلامی شهر رامهرمز بمناسبت قهرمانی تیم فرهنگ  شهرداری در سوپر لیگ خوزستان وراهیابی به لیگ سه کشور بسم الله الرحمن الرحیم
درخشش تیم فوتبال فرهنگ شهرداری  رامهرمز و صعود مقتدرانه و غیرتمندانه به لیگ دسته سه کشور ، برگ زرین دیگری در دفتر پرافتخار ورزش این شهرستان است.
با این پیروزی شکوهمند یکبار دیگر ، نام دیارسلمان فارسی طنین انداز شد تا شادمانی به مردم غیورشهرستان رامهرمز هدیه شود وهمگان به وجود استعدادهای ناب جوانان این سرزمین یقین بیشتری پیدا کنند.
مایه خرسندی و مباهات است که تیم فوتبال فرهنگ شهرداری  رامهرمز با هم‌افزایی و همدلی و با کسب نتایج خوب، علاوه بر صعود به لیگ دسته سه کشور، دل هزاران هوادار را شاد کرد.
این افتخار به دست آمده را به تمامی مردم ورزش‌دوست و شریف رامهرمز، به خصوص مربیان، سرپرستان، بازیکنان، مدیرعامل، و هیات مدیره این باشگاه و پیشکسوتان و اصحاب رسانه وجامعه ورزشی استان وشهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده
از خداوند متعال، رشد و تعالی در عرصه اخلاق، ورزش و تداوم  پیروزی های پی درپی را برای ورزشکاران عزیز این تیم خواستاریم.


حسین صفری شهردار رامهرمز
محمدطاهربهمئی رئیس شورای اسلامی شهر رامهرمز

دریافت انتقادات و پیشنهادات

دریافت پیام

با تشکر ، پیام شما دریافت شد.

به ما بپیوندید

کانال سروش شهرداری رامهرمز

گروه واتس آپ شهرداری رامهرمز

کانال تلگرام شهرداری رامهرمز

پیج اینستاگرام شهرداری رامهرمز

ارتباط با ما

  شهرداری رامهرمز از پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
 پست الکترونیک : .
 تلفــن : 43538984 - ۰61
 آدرس : رامهرمز ، خیابان شهید چراغزاده

پیاده سازی و پشتیبانیطراح وب میهن