شهرداری رامهرمز

شهرداری رامهرمز

امروز: يكشنبه 7 خرداد 1402 - 28 May 2023 - 8 ذی‌القعده 1444
روز شهردار وشهادت شهید مهدی باکری گرامی داشته شد.


به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رامهرمز، درآستانه ۲۵ اسفند سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری وروز شهردار جمعی از مسئولین شهرستان از جمله ریاست دادگستری،  دادستان، بخشدار فرماندهان  فراجا و بسیج ناحیه رامهرمز، و رئیس واعضای شورای اسلامی شهر رامهرمز با حضور درسالن جلسات شهرداری، این روز را به وی و همکاران خدوم مجموعه شهرداری تبریک گفتند وبا اهدای لوح تقدیر از زحمات صادقانه و بی منت شهردار محترم رامهرمز تقدیر نمودند.
این گزارش حاکی است ، بخشدار مرکزی رامهرمز به نیابت از فرماندار بااهدای لوح تقدیر از مهندس رستم گردونی شهردار رامهرمز به عنوان مدیر نمونه شهرستان رامهرمز در سال ۱۴۰۱ تجلیل کرد.
دراین مراسم همچنین ازسوی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج رامهرمز از معاونت شهرداری، مدیروکارکنان روابط عمومی شهرداری و دیگر مسئولین واحدهای شهرداری به پاس فعالیت های فرهنگی ، اطلاع رسانی و تبلیغاتی بااهدای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.
پس از این مراسم نیز جمعی از مدیران و کارکنان شهرداری با حضور در دفتر شهردار با اهدای گل وشیرینی این روز فرخنده را به مهندس گردونی شهردار رامهرمز تبریک گفتند.

دریافت انتقادات و پیشنهادات

دریافت پیام

با تشکر ، پیام شما دریافت شد.

به ما بپیوندید

کانال سروش شهرداری رامهرمز

گروه واتس آپ شهرداری رامهرمز

کانال تلگرام شهرداری رامهرمز

پیج اینستاگرام شهرداری رامهرمز

ارتباط با ما

  شهرداری رامهرمز از پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
 پست الکترونیک : .
 تلفــن : 43538984 - ۰61
 آدرس : رامهرمز ، خیابان شهید چراغزاده

پیاده سازی و پشتیبانیطراح وب میهن