شهرداری رامهرمز

شهرداری رامهرمز

امروز: يكشنبه 16 بهمن 1401 - 5 February 2023 - 14 رجب 1444

نشست مشترک مدیریت شهری رامهرمز با نماینده مردم شهرستانهای رامهرمزو رامشیر در مجلس شورای اسلامی


به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهررامهرمز ، ابراهیم متینیان نماینده مردم شهرستان های رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی با حضور درجلسه شورای اسلامی شهر رامهرمز ، طی نشست مشترکی به بررسی مسائل و مشکلات این شهر پرداخت.
در ابتدای این جلسه که محمد شهبازی آزادفرماندار، علیرضا قاسم نژاد رئیس اتاق اصناف و اصغر علی پور رئیس اداره ورزش و جوانان نیز حضور داشتند ، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ، هر کدام به ارائه دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با مسائل و مشکلات پرداختند. " کمبود اعتبارات و درآمدها و بدهکاری های زیاد شهرداری، اختصاص اعتبارات برای تکمیل پروژه های نیمه تمام ، کسری بودجه مصوب ۱۴۰۱ شهرداری باتوجه به افزایش حقوق ودستمزد ها ، لزوم تجهیز ایستگاه آتش نشانی به تجهیزات جدید ، فرسودگی زیرساختهای شهری وبافت فرسوده ، طرح های مصوب شهری از جمله طرح جامع و تفضیلی ، ساخت وسازهای غیر مجاز و بافت های تاریخی وفرهنگی " از مهم ترین موارد و مسائلی بود که از سوی شهردار و اعضای شورای شهر مطرح شد.
 در این جلسه متینیان نماینده محترم شهرستانهای رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جلسه اظهار داشت: الحمدالله اقدامات خوبی از سوی شهرداری صورت گرفته و نکات کلیدی و دغدغه‌های بسیار مهمی در این جلسه نیز مطرح شد که  نیاز است با اولویت بندی پیگیری گردد.
وی با ابراز امیدواری از اینکه مشکلات مطرح شده را در اسرع وقت پیگیری خواهد کرد اظهار داشت : برای رشد و توسعه رامهرمز و رفع مشکلات مدیریت شهری با استفاده از ظرفیتها وفرصت ها،از هيچ تلاشی فروگذار نخواهم کرد.

دریافت انتقادات و پیشنهادات

دریافت پیام

با تشکر ، پیام شما دریافت شد.

به ما بپیوندید

کانال سروش شهرداری رامهرمز

گروه واتس آپ شهرداری رامهرمز

کانال تلگرام شهرداری رامهرمز

پیج اینستاگرام شهرداری رامهرمز

ارتباط با ما

  شهرداری رامهرمز از پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
 پست الکترونیک : .
 تلفــن : 43538984 - ۰61
 آدرس : رامهرمز ، خیابان شهید چراغزاده

پیاده سازی و پشتیبانیطراح وب میهن