شهرداری رامهرمز

شهرداری رامهرمز

امروز: سه شنبه 4 آبان 1400 - 26 October 2021 - 19 ربیع‌الاول 1443
آیین بهره برداری از 6 دستگاه خودروی بازسازی شده و خرید یکدستگاه خودروی آتش نشانی ودستگاه چند منظوره خط کشی ورنگ آمیزی معابر وجداول شهرداری رامهرمز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رامهرمز ، در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین حاج سیداسماعیل موسوی امام جمعه وتنی چند از مسئولان محلی حضور داشتند ، حسین صفری شهردار رامهرمز اظهار کرد: بازسازی وتجهیز ماشین آلات فرسوده و بعضا بلا استفاده شهرداری با هدف افزایش ارائه خدمات بهینه و افزایش رضایتمندی شهروندان و همچنین به منظور رفع نیازهای شهرداری رامهرمز صورت گرفته که می تواند درجهت بالابردن راندمان کاری در فعالیت های عمرانی و خدمات شهری تحول بزرگی ایجاد کند.

وی بازسازی و تجهیز ماشین آلات عمرانی و خدماتی شهرداری را عاملی تاثیر گذار در سرعت بخشیدن به اجرای طرح ها و برنامه های شهرداری  رامهرمز خواند و بیان کرد: با بهره برداری از ماشین آلات بازسازی شده وخرید دستگاههای جدید در آینده اقدامات شهرداری سرعت بیشتری خواهد گرفت و از لحاظ  اقتصادی نیز به صرفه تر است.

صفری تصریح کرد: با توجه به اینکه ماشین آلات وتجهیزات ، ابزار پیشرفت و آبادانی شهر به شمار می روند، حفاظت و نگهداری از آن مورد توجه قرار گرفته و خوشبختانه هم اکنون شاهد نوسازی ناوگان ماشین آلات شهرداری هستیم که این امر در خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به شهروندان بسیار تاثیر گذار است.

شهردار رامهرمز گفت : برای باسازی وتجهیز این ماشین آلات مبلغ چهارمیلیاردوپانصدمیلیون ریال از محل اعتبارات جاری شهرداری هزینه شده است.

 

دریافت انتقادات و پیشنهادات

دریافت پیام

با تشکر ، پیام شما دریافت شد.

به ما بپیوندید

کانال سروش شهرداری رامهرمز

گروه واتس آپ شهرداری رامهرمز

کانال تلگرام شهرداری رامهرمز

پیج اینستاگرام شهرداری رامهرمز

ارتباط با ما

  شهرداری رامهرمز از پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
 پست الکترونیک : .
 تلفــن : 43538984 - ۰61
 آدرس : رامهرمز ، خیابان شهید چراغزاده

پیاده سازی و پشتیبانیطراح وب میهن