آیین بهره برداری از 6 دستگاه خودروی بازسازی شده و خرید یکدستگاه خودروی آتش نشانی ودستگاه چند منظوره خط کشی ورنگ آمیزی معابر وجداول شهرداری رامهرمز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر رامهرمز ، در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین حاج سیداسماعیل موسوی امام جمعه وتنی چند از مسئولان محلی حضور داشتند ، حسین صفری شهردار رامهرمز اظهار کرد: بازسازی وتجهیز ماشین آلات فرسوده و بعضا بلا استفاده شهرداری با هدف افزایش ارائه خدمات بهینه و افزایش رضایتمندی شهروندان و همچنین به منظور رفع نیازهای شهرداری رامهرمز صورت گرفته که می تواند درجهت بالابردن راندمان کاری در فعالیت های عمرانی و خدمات شهری تحول بزرگی ایجاد کند.

وی بازسازی و تجهیز ماشین آلات عمرانی و خدماتی شهرداری را عاملی تاثیر گذار در سرعت بخشیدن به اجرای طرح ها و برنامه های شهرداری  رامهرمز خواند و بیان کرد: با بهره برداری از ماشین آلات بازسازی شده وخرید دستگاههای جدید در آینده اقدامات شهرداری سرعت بیشتری خواهد گرفت و از لحاظ  اقتصادی نیز به صرفه تر است.

صفری تصریح کرد: با توجه به اینکه ماشین آلات وتجهیزات ، ابزار پیشرفت و آبادانی شهر به شمار می روند، حفاظت و نگهداری از آن مورد توجه قرار گرفته و خوشبختانه هم اکنون شاهد نوسازی ناوگان ماشین آلات شهرداری هستیم که این امر در خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر به شهروندان بسیار تاثیر گذار است.

شهردار رامهرمز گفت : برای باسازی وتجهیز این ماشین آلات مبلغ چهارمیلیاردوپانصدمیلیون ریال از محل اعتبارات جاری شهرداری هزینه شده است.