شهرداری رامهرمز

شهرداری رامهرمز

امروز: جمعه 22 فروردين 1399 - 10 April 2020 - 16 شعبان 1441
افتتاح پروژه های عمرانی شهرداری رامهرمزبا حضور استاندار خوزستان

افتتاح پروژه های شهرداری رامهرمزبا حضور استاندار خوزستان انجام شد.دراین مراسم که شامل افتتاح دو پارک حجاب و شهداو کلنگ زنی پارک ساحلی  به مناسبت دهه مبارک فجرانجام گرفت شهردار رامهرمز بیان نمودند:30میلیارد تومان اعتبار پروژه های عمرانی سال جاری است.مهندس صفری اظهار داشتند:پس از 18ماه شاهد یک تغییرات تقریبانسبی در سطح شهر هستیم .ایشان عنوان نمودند طی 18ماه گذشته تا کنون 200000متر مربع آسفالت شده است.شهردار رامهرمز در بخش دیگری بیان کردند:اعتبارات عمرانی سال 1398شهرداری نسبت به سال 1396چهار برابرافزایش یافته است.امسال پروژهای متعددی داریم که پارک های حجاب وشهدا نمونه هایی از این پروژه ها می باشند.

صفری افزود:پروژه بزرگ پارک ساحلی نیز کلنگ زنی شدکه ان شا الله ورودی های شهر را زیبا سازی وبهسازی خواهیم نمود.ایشان در پایان از تمامی مردم ومسولین که شرف حضور داشتند تقدیر وتشکر نمود.

دریافت انتقادات و پیشنهادات

دریافت پیام

با تشکر ، پیام شما دریافت شد.

به ما بپیوندید

کانال سروش شهرداری رامهرمز

گروه واتس آپ شهرداری رامهرمز

کانال تلگرام شهرداری رامهرمز

پیج اینستاگرام شهرداری رامهرمز

ارتباط با ما

  شهرداری رامهرمز از پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
 پست الکترونیک : .
 تلفــن : 43538984 - ۰61
 آدرس : رامهرمز ، خیابان شهید چراغزاده

پیاده سازی و پشتیبانیطراح وب میهن