شهرداری رامهرمز

شهرداری رامهرمز

امروز: دوشنبه 7 مهر 1399 - 28 September 2020 - 10 صفر 1442
پیام مشترک شهردار ورییس شورا ی اسلامی شهر رامهرمزبه مناسبت هفته قوه قضاییه

پیام مشترک شهردار ورئیس شورای اسلامی شهر رامهرمز بمناسبت هفته قوه قضائیه

 باسمه تعالی
نظام ارزشمند جمهوری اسلامی ایران ودرپرتو آن قوه قضاییه ، پناه قلبهای پاک وجانهای روشنی است که با خدمت صادقانه برگهای زرینی از خدمتگزاری را در صحیفه عشق و امنیت وعدالت ورق زده اند.
هفته قوه قضائیه فرصت مغتنمی است برای گرامیداشت یادوخاطره شهید والامقام شهید مظلوم دکتر بهشتی وتجلیل از زحمات طاقت فرسای کارکنان خدوم قضا ونهادهای زیرمجموعه آن.
قوه قضاییه به عنوان یکی از ارکان مهم وتاثیر گذار درجمهوری اسلامی نقش ارزنده ای درحراست از آرمانهای اصیل اسلامی وارزشهای والای انقلاب دارد، صیانت از کرامت انسانی و تلاش درجهت برقراری عدالت ، تحقق حقوق شهروندی ، دفاع از مظلومین ومبارزه با مفاصد وبسط عدالت در جامعه از رسالتهای مهم دستگاه قضایی است.
گرچه جلب خشنودی خداوند منان به همراه احساس رضایت درونی ، سرمایه گران سنگی است که تمام انسانهای والا را از هرگونه تشویق وتمجید بی نیاز می نماید لکن ضمن تبریک وتهنیت هفته قوه قضاییه و ادای احترام به روح پاک ومطهر شهدای هفتم تیر، شایسته میدانیم  مراتب قدردانی وسپاس خود را از زحمات شبانه روزی و مجاهدت ارزنده ریاست محترم دادگستری ودادستان محترم شهرستان رامهرمز ، قضات و کارکنان پرتلاش و متعهد این حوزه اعلام نماییم .
 با استعانت از عادل گستر جهان حضرت ولی عصر (عج) و در پرتو منویات رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (حفظه الله ) ، تداوم توفیقات این عزیزان را در سه محور اصلی دستگاه قضاء ، (عدالت خواهی ، ولایت مداری وقانون محوری) آرزومندیم.
یکم تیرماه ۱۳۹۹
حسین صفری
شهردار رامهرمز
محمد رحیمی
رئیس شورای اسلامی شهر

دریافت انتقادات و پیشنهادات

دریافت پیام

با تشکر ، پیام شما دریافت شد.

به ما بپیوندید

کانال سروش شهرداری رامهرمز

گروه واتس آپ شهرداری رامهرمز

کانال تلگرام شهرداری رامهرمز

پیج اینستاگرام شهرداری رامهرمز

ارتباط با ما

  شهرداری رامهرمز از پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
 پست الکترونیک : .
 تلفــن : 43538984 - ۰61
 آدرس : رامهرمز ، خیابان شهید چراغزاده

پیاده سازی و پشتیبانیطراح وب میهن