شهرداری رامهرمز

شهرداری رامهرمز

امروز: دوشنبه 24 خرداد 1400 - 14 June 2021 - 4 ذی‌القعده 1442
سفر یکروزه معاون عمرانی استانداری خوزستان از پروژه های  عمرانی شهرداری  شهرستان رامهرمز🔹️ به گزارش روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر رامهرمز، دکتر عبیات معاون عمرانی استانداری خوزستان وهیئت همراه دریک سفر یکروزه به شهرستان رامهرمز از پروژه های در دست اقدام شهرستان بازدید و ازروند اجرایی آنها از نزدیک باخبر شد.
🔹️دراین بازدید که فرماندار، نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی، شهردار ،رئیس واعضای شورای اسلامی شهر وتنی چند از مدیران اجرایی شهرستان رامهرمز معاون عمرانی استاندار را همراهی می کردند از تعدادی پروژه های شهرستان وهمچنین پروژه های دردست اقدام شهرداری بازدید ودر روند پیشرفت آنها قرارگرفت.
🔹️عبیات در این بازدید با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به همشهریان عزیز ، رفاه وآرامش وآسایش مردم را جزء ضروری ترین اهداف مدیران بر شمرد و گفت: تسریع در امور وپیشرفت پروژه های در دست اقدام حتما در دستور کار دستگاه ها قرار گیرد.

دریافت انتقادات و پیشنهادات

دریافت پیام

با تشکر ، پیام شما دریافت شد.

به ما بپیوندید

کانال سروش شهرداری رامهرمز

گروه واتس آپ شهرداری رامهرمز

کانال تلگرام شهرداری رامهرمز

پیج اینستاگرام شهرداری رامهرمز

ارتباط با ما

  شهرداری رامهرمز از پیشنهادات، نظرات و انتقادات سازنده شما در جهت بهبود نظارت بر امور جاری شهر و مدیریت شهری استقبال می نماید. برای این منظور می توانید با پر کردن فرم انتقادات و پیشنهادات، ما را در جریان نقطه نظرات خود قرار دهید.
همچنین می توانید به یکی از طرق زیر با ما در تماس باشید :
 پست الکترونیک : .
 تلفــن : 43538984 - ۰61
 آدرس : رامهرمز ، خیابان شهید چراغزاده

پیاده سازی و پشتیبانیطراح وب میهن